Cyprus Lettings
 
Villas in Coral Bay Villas in Cyprus Limnaria Gardens in Kato Paphos Apartments in Paphos
Cypryjskie wille w Pafos

Prywatne apartamenty i wille w Pafos z basenami dla wynajmu wakacyjnego
Wszystkie nasze apartamenty i wille w Pafos przeznaczone do wynajemu  są własnością osób prywatnych i oferowane są do wynajmu tylko przy pomocy internetu. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo znaleźć do wynajęcia ponad 100 prywatnych apartamentów i willi w Pafos. Możecie Państwo szukać interesujacych was w Pafos apartamentów i willi przez 24 godziny na dobę

Apartamenty i wille przedstawione  na tej stronie  oferowane są bezpośrednio przez ich właścicieli za pośrednictwem czołowego agenta wynajmu nieruchomośći, Na naszej stronie mogą państwo znaleźć wille posiadające od 2 do 5 sypialni z prywatnymi basenami oraz apartamenty posiadające od jednej do czterech sypialni z dostępem do  wspólnych basenów. Za naszym pośrednictwem  możecie Państwo zarezerwować  komfortowe lokale idealnie nadające się na wakacje w  rejonie Kato Pafos i Coral Bay, jak również w wiejskich rejonach Cypru. Nasze wille z prywatnymi basenami i  apartamenty  w Pafos są idealne dla rodzin, wiekszych grup oraz gości weselnych. Cieście się państwo życiem w komfortowych willach i apartamentach razem z
Cyprus Lettings.

Rezerwacja  willi  lub apartamentów za pośrednictwem  Cyprus Lettings
Portal  Cyprus Lettings został  stworzony w celu ułatwienia wynajmu na Cyprze  willi i apartamentów bez wyżywienia. Nasza strona internetowa ma na celu oferowanie do wynajmu  willi i apartamentów w Pafos przy zapewnieniu indywidualnym osobom  pełnej elastyczności podczas wyboru lokalu. Zapomnijcie Państwo o zorganizowanych wycieczkach w zatłoczonych autobusach ze z góry ustalonym harmonogramem imprezy. Z Cyprus Lettings wynajmujecie Państwo apartament albo wille  taką jaką chcecie w wybranym przez siebie miejscu i wybranym okresie czasu. Możecie odpoczywać nad  własnym basenem, cieszyć się życiem na wspólnym basenie lub zażywać wspaniałych kąpieli morskich na jednej z wielu wspaniałych plaż nad brzegiem morza.

Wille i apartamenty w Pafos dla grup turystów i gości weselnych
Cyprus Lettings  jest najlepszą stroną na której można zarezerwować noclegi jeśli organizujecie Państwo przyjęcie weselne lub też organizujecie zakwaterowanie dla dużych grup ludzi w willach i apartamentach w okolicach Pafos, Kato Pafos, Coral Bay oraz w tak wspaniałych i popularnych kompleksach jak Limnaria Gardens, Limnaria Villas i Paradise Gardens. Możecie Państwo również tak zorganizować pobyt aby część pobytu na Cyprze spędzić w willi a część w apartamencie. Na życzenie możemy również zapewnić za dodatkową opłatą transfer dużych grup z lotnisk w Pafos i Larnace.

Zakwaterowaniem w willach z dostępem do pól golfowych
Mamy do wynajęcia najwyższej jakości wille w pobliżu pola golfowego w Secret Valley położone w najbardziej czarujących i pięknych miejscach na Cyprze ze wspaniałymi widokami na Morze Śródziemne, tylko 20 minut jazdy samochodem od Kato Pafos.

Możecie Państwo spędzić swoje wakacje w dwóch miejscach, które będą Wam najbardziej odpowiadać, na przykład tydzień w prywatnym apartamencie w samym sercu rejonu turystycznego a drugi tydzień w ustronnej willi gdzie można poznać uroki tradycyjnego życia na Cyprze. Jeżeli chcecie spędzić wakacje w dwóch lub trzech różnych miejscach na Cyprze to mamy do wyboru dużą ilość apartamentów i willi które są dostępne dla chętnych spędzenia wakacji w kilku różnych miejscach.

Ciesz się dużą elastycznością wynajmując nasze apartamenty i wille
Wynajem willi lub apartamentów za pośrednictwem Cyprus Lettings może przynieść Państwu znaczne oszczędności ponieważ macie pełną możliwość wyboru: samemu  gotować posiłki w pełni wyposażonej kuchni czy też skorzystać z wielu tradycyjnych cypryjskich tawern lub restauracji.